Tříkrálová sbírka 2021

Rada ředitelů v rámci Charity ČR rozhodla, že v 5. stupni PES (v němž se nyní nacházíme – a dle aktuální situace až do 10.1. to tak zůstane) NEBUDE realizováno ŽÁDNÉ koledování. Tedy klasická koleda, stánky apod. jsou v tomto stupni ZRUŠENY.

Možný je pouze umístění kasičky do veřejných prostor (bez koledování!). Lze přispět do pokladniček na nějakém veřejnosti dostupném místě (obecní úřad, obchod,…). Termín sbírky je posunut až do 24.1.2021. Děkujeme.

Pro dárce existuje také možnost přispět do Tříkrálové sbírky pomocí virtuální online kasičky www.trikralovasbirka.cz , na tomto portálu je možné přispět konkrétní oblastní charitě až do dubna 2021. Děkujeme.

Pokud by se v průběhu ledna radikálně změnila epidemiologická situace a bylo by možné koledovat klasickým způsobem, budeme Vás ihned informovat. Informace o aktuálním vývoji budou také na webových stránkách Oblastní charity Jihlava a Facebooku.

Přeji Vám úspěšný vstup do nového roku, hodně zdraví, sil a optimismu

Roman Mezlík

koordinátor dobrovolníků